• Yeni
XLTFZY Duş Sandalye Duş Tezgah Tuvalet Küvet Taşınabilir Küvet Transferi ile Anti-Kayma Kauçuk İpuçları / B
zoom_in

XLTFZY Duş Sandalye Duş Tezgah Tuvalet Küvet Taşınabilir Küvet Transferi ile Anti-Kayma Kauçuk İpuçları

₺ 225.60

Stokta
check

farklı İhtiyaçlarınızı Karşılamak için Ayarlanabilir Banyo Sandalyesi Yüksekliği, Farklı İnsan Grupları için uygundur.Kaymaz Kauçuk Ayak Pedi ile, Daha İstikrarlı ve Güvenli.Hafif ve Dayanıklı,Alüminyum Çerçeve ile inşa edilen Hafif Duş Taburesi Çerçevesi 300 Pound'a(136 Kg) kadar destekler.hafif Çerçeve, Daha fazla Rahatlık için Kolayca Taşınabilir.Yaşlı Yaşlılar, Engelliler, Bariatrik, Engelli Bireyler, Yaralılar ve Banyo yaparken Oturmak isteyen Diğerleri için Banyoda Faydalıdır.Ergonomik Olarak Tasarlanmış Koltuklara Göre, İnsanlar Oturur ve Daha Rahat,Koltuk Genişletme Tasarımı,Farklı İnsan Grupları için Uygun Aktiviteler için Alanı Arttırır.Bu Kullanışlı Yerden Tasarruf Sağlayan Banyo Koltuğunu Takarak Banyo ve Duş Alanınızdaki Güvenliği ve Rahatlığı Artırın.Bu Duş Taburesi Engelli, Yaşlı, Hamile veya Diğer Rahatsız Edici Kişiler için tasarlanmıştır.günlük Kullanım için rahat ve Güvenli.Şartname : Öğe Türü : Yüksekliği Ayarlanabilir Duş Taburesi / duş Sandalyesi / Banyo Tezgahı Temizleme Yöntemi : Islak bez Fırçalayın, Doğal Olarak Kurumaksi Mum Yük Kapasitesi : 136 Kg (300 Lbs) Paket Listesi : 1 X Duş Taburesi【Önlemler】Bu Ürün Sadece Duş Tabureleri Satıyor ve Diğer Ürün Resimlerini İçermiyor.Zaman Measumanually, Ürün Boyutu 1-5 cm Fiziksel bir Hata gösterebilirdue Tong ışık, Bu Ürün Belirli bir Renk Farkı Üretecek.Bu Normal ve Kaçınılmazdır.Anlayışınız için teşekkür ederiz!Ürünü Kullanmadan veya Tüketmeden Önce Ürünle Birlikte Verilen Etiketleri, Uyarıları ve Talimatları Her Zaman Okumalısınız ve Yalnızca Web Sitemizde Sunulan Bilgilere Güvenmemelisiniz.Bizim Dükkana hoşgeldiniz !Herhangi Bir Özel Ürün Sorunuz Varsa, Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Item Type:
Height Adjustable Shower Stool / Shower Chair / Bath Bench
Cleaning Method:
Wet Cloth Scrub, Dry Naturally
Max Load Capacity:
136 Kgs (300Lbs)
Package List:
1 X Shower Stool :
【Precautions】 :
This Product Only Sells Shower Stools, and Does Not Contain Other Product Pictures. :
When Measumanually, the Product Size May Show a Physical Error of 1-5 cm :
Due Tong Light, This Product Will Produce a Certain Color Difference. This is Normal and Inevitable. Thank You for Understanding! :
You Should Always Read the Labels, Warnings and Instructions Provided with the Product Before Using or Consuming It and Not Solely Rely on the Information Presented on Our Website. :
Welcome to Our Shop ! If You Have Any Specific Product Queries, Please Contact Ours. :

Müşteri seçim..