• Yeni
Vücut Sıvı Boya, 30 ml Mat Dövme Mürekkep Wateright Dövme Pigment Renkli Çizim Pigment için makyaj güzellik cilt vücut sanatı (sarı)
zoom_in

Vücut Sıvı Boya, 30 ml Mat Dövme Mürekkep Wateright Dövme Pigment Renkli Çizim Pigment için makyaj güzellik

₺ 27.87

Stokta
check

İYİ RENKLENDİRME ETKİSİ : Dövme pigmenti, canlı ve renkleri sağlamak için mürekkebi daha fazla yapmak için küçük şişelerde bulunur stable.It mürekkeplerdeki nemi tutması kolaydır ve tutması zordur. volatile.It dövmeyi renklendirmek ve dövmenin daha hızlı bir renklendirme etkisine sahip olmasını sağlamak kolaydır.Sıvı mürekkebin renklendirilmesi kolaydır.Lütfen kullandıktan sonra şişe kapağını kapatın.Yüksek kaliteli malzemeler : güçlü ve parlak renkler, düzgün renk, uzun ömürlü dövme mürekkebi, değiştirilmesi kolay ve uzun ömürlüdür.Küçük molekül, hızlı boyama, renk değişikliği yok, güçlü stabilite.Profesyonel : Bu dövme mürekkebi 5 farklı renge sahiptir, 30 ml'lik bir şişe seçebilirsiniz.Her renk parlak ve canlıdır.Renkleri özgürce özelleştirebilir ve benzersiz mizaç ve kişiliği vurgulayan daha benzersiz dövme tasarımları oluşturmak için daha fazla renk oluşturabilirsiniz.Dövme Mürekkebi : Vücudunuza renk katmak için organik teknikler kullanın. skin.It doğal görünüyor.Bu dövme mürekkebi seti yeni başlayanlar veya ustalar için mükemmeldir.DEPOLAMA : Buharlaşmayı önlemek için lütfen kullanımdan sonra şişe kapağını kapatın.Serin ve kuru bir alanda saklayın lütfen ve doğrudan güneş ışığından kaçının.Kullanmadan önce, lütfen pigmenti birkaç kez karıştırın.Şartname : Durum : %100 % Yeni Öğe Türü : Dövme Ink Optional Renk : Siyah, Kırmızı, Sarı, Yeşil, Mavi Net İçeriği : 30 ml Boyutu : Yaklaşık. 40x28x65mm / 1.6x1. 1x2. 6 Kullanım : 1. Renk pigmentini eşit şekilde sallayın. 2. Renk pigmentini fırça üzerindeki cam sprey şişesine dökün. 3. Püskürtmeye başlamak için püskürtme kalemi hava pompasını bağlayın. 4. Renk pigmentinin geri kalanı için kapağı kapatın, oda sıcaklığında saklayın.Paket listesi : 1 x 30ml Dövme mürekkebi Not : 1. Bu ürün sadece harici kullanım içindir. 2. Altı yaşın altındaki çocuklara ebeveynleri eşlik etmelidir. 3. Yutmaktan kaçının. 4. Sayfa ekran renginde hatalar olabilir, lütfen gerçek ürüne bakın. 5. Herhangi bir cilt alerjiniz veya diğer rahatsız edici semptomlarınız varsa, lütfen derhal kullanmayı bırakın ve temizledikten sonra doktor tavsiyesi alın.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Tattoo InkOptional Color
Net Content:
30ml 
Size:
Approx. 40 x 28 x 65mm / 1.6 x 1.1 x 2.6inUsage
1. Shake the color pigment evenly. :
2. Pour the color pigment into the glass spray bottle on the brush. :
3. Connect the spray pen air pump to start spraying. :
4. For the rest of the color pigment, cover the cap, store in room temperature. :
Package List:
1 x 30ml Tattoo Ink :
Note:
1. This product is for external use only. :
2. Children under the age of six should be accompanied by their parents. :
3. Avoid swallowing. :
4. There may be errors in the page display color, please refer to the actual product. :
5. If you have any skin allergy or other uncomfortable symptoms, please stop using it immediately, and seek doctor's advice after cleaning. :

Müşteri seçim..