• Yeni
Makyaj Dövme Mürekkebi, 100 ml Geçici Mat dövme Mürekkebi Renkli Çizim Airbrush Pigment makyaj güzellik cilt vücut sanatı(Mavi)
zoom_in

Makyaj Dövme Mürekkebi, 100 ml Geçici Mat dövme Mürekkebi Renkli Çizim Airbrush Pigment makyaj güzellik

₺ 50.37

Stokta
check

Yüksek kaliteli malzemeler : güçlü ve parlak renkler, düzgün renk, uzun ömürlü dövme mürekkebi, değiştirilmesi kolay ve uzun ömürlüdür.Küçük molekül, hızlı boyama, renk değişikliği yok, güçlü stabilite.Profesyonel : Bu dövme mürekkebi 5 farklı renge sahiptir, 100 ml'lik bir şişe seçebilirsiniz.Her renk parlak ve canlıdır.Renkleri özgürce özelleştirebilir ve benzersiz mizaç ve kişiliği vurgulayan daha benzersiz dövme tasarımları oluşturmak için daha fazla renk oluşturabilirsiniz.İYİ RENKLENDİRME ETKİSİ : Dövme pigmenti, canlı ve renkleri sağlamak için mürekkebi daha fazla yapmak için küçük şişelerde bulunur stable.It mürekkeplerdeki nemi tutması kolaydır ve tutması zordur. volatile.It dövmeyi renklendirmek ve dövmenin daha hızlı bir renklendirme etkisine sahip olmasını sağlamak kolaydır.Sıvı mürekkebin renklendirilmesi kolaydır.Lütfen kullandıktan sonra şişe kapağını kapatın.Dövme Mürekkebi : Vücudunuza renk katmak için organik teknikler kullanın. skin.It doğal görünüyor.Bu dövme mürekkebi seti yeni başlayanlar veya ustalar için mükemmeldir.DEPOLAMA : Buharlaşmayı önlemek için lütfen kullanımdan sonra şişe kapağını kapatın.Serin ve kuru bir alanda saklayın lütfen ve doğrudan güneş ışığından kaçının.Kullanmadan önce, lütfen pigmenti birkaç kez karıştırın.Şartname : Durum : %100 % Yeni Öğe Türü : Dövme Kaynağı Isteğe Bağlı Renk : Siyah, Mavi, Yeşil, Turuncu, Gül Kırmızı Içerik : 100 ml Kullanımı : 1. Pigmenti eşit şekilde sallayın. 2. Pigmenti hava fırçasının şişesine dökün. 3. Püskürtmeye başlamak için püskürtme kalemi hava pompasını bağlayın. 4. Renkli kapağın geri kalanı iyi oda sıcaklığında saklanabilir.Temizleme : Silmek için pamuk presini kullanabilir, yıkanması kolaydır.Boyutu : Yaklaşık. 138x40mm/5. 4x1. 6in Paket Listesi : 1 x dövme mürekkebi Not : 1. Bu ürün sadece harici kullanım içindir. 2. Altı yaşın altındaki çocuklara ebeveynleri eşlik etmelidir. 3. Yutmaktan kaçının. 4. Sayfa ekran renginde hatalar olabilir, lütfen gerçek ürüne bakın. 5. Herhangi bir cilt alerjiniz veya diğer rahatsız edici semptomlarınız varsa, lütfen derhal kullanmayı bırakın ve temizledikten sonra tıbbi yardım alın. 6. Lütfen açıldıktan sonra bir yıl içinde kullanın.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Tattoo Supply
Optional Color:
Black, Blue, Green, Orange, Rose Red
Content:
100ml
Usage:
 1. Shake the pigment evenly.
2. Pour the pigment into the bottle of the air brush. :
3. Connect the spray pen air pump to start spraying. :
4. The rest of the color cover cover good room temperature storage can be.Cleaning:
Can use cotton press to wipe, easy to wash. 
Size:
Approx. 138x40mm/5.4x1.6in
Package List:
1 x Tattoo Ink :
Note:
1. This product is for external use only. :
2. Children under the age of six should be accompanied by their parents. :
3. Avoid swallowing. :
4. There may be errors in the page display color, please refer to the actual product. :
5. If you have any skin allergy or other uncomfortable symptoms, please stop using it immediately, and seek medical advice after cleaning. :
6. Please use within one year after opening. :

Müşteri seçim..