• Yeni
POCREATİON Elektrikli Diş Fırçası Güçlü Sonic Temizleme, 3 Dişliler Ayarı Sonic Elektrikli Diş Fırçası Su Geçirmez, 1 W, Yüksek Frekans Sonic Titreşim, Ev Seyahat için(Siyah)
zoom_in

POCREATİON Elektrikli Diş Fırçası Güçlü Sonic Temizleme, 3 Dişliler Ayarı Sonic Elektrikli Diş Fırçası Su

₺ 36.57

Stokta
check

[Temizlemesi kolay] Bu elektrikli diş fırçası, çok kademeli ve dişlere kolayca nüfuz eden PBT yumuşak saç ve PBT sert saçların karışık bir tasarımını benimser.Fırça kafası küçüktür ve arka dişleri temizlemek kolaydır. [Ultra sonik temizleme] Bu elektrikli diş fırçası, inatçı diş lekelerini çıkarmak için dakikada ortalama 27.000 yüksek frekanslı titreşim ile ultra sonik temizleme, dekontaminasyon ve beyazlatma kullanır. [Güvenlik ve endişesiz] Bu elektrikli diş fırçası, tam gövdeli bir su geçirmez tasarıma, entegre bir modelleme işlemine sahiptir, tüm vücut yıkanabilir, temizlenebilir, endişesiz ve kullanımı güvenlidir. [Doğru fırçalama] Fırçalama sırası önce dışını fırçalamak, sonra oklüzal yüzeyi fırçalamak ve son olarak içini fırçalamaktır.Önce sola, sonra sağa, önce yukarı ve aşağı, önce dışarıya, sonra aşağıya, önce dışarıya ve sonra içeriye, sonra da içini ve dışını sırayla temizleyin. [Dişlerin korunması] Akıllı zamanlama ve bilimsel diş fırçalama.Bir sonraki alanı temizlemeniz gerektiğini hatırlatmak için her 30 saniyede bir duraklatın.2 Dakikalık akıllı fırçalama zamanlayıcısı bilimsel bir temizleme süresi sağlar ve iyi fırçalama alışkanlıkları geliştirmenizi sağlar.Şartname : Öğe Türü : Elektrikli Diş Fırçası Malzeme : ABS+PP Renk : resimde gösterildiği gibi Ağırlık : Yaklaşık.95g / 3.4 oz Güç : 1 W Titreşim Frekansı : 20.000-27.000 kez/dak Fırçalama Modu : Yüksek frekanslı sonik titreşim Güç Kaynağı Modu : 2x AA (Dahil değildir) Vites Konumu : Üç vites ayarı Nasıl Kullanılır : Pili takın ve kullanmak için düğmeye basın.Paket listesi : 1 x Ana Bilgisayar(Pil Dahil Değildir) 2 x Fırça Kafası 1 x Taban 1 x Diş Fırçası Kapağı Not : Monitörler aynı kalibre edilmez, fotoğraflarda görüntülenen öğe rengi gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Item Type:
Electric Toothbrush
Material:
ABS+PP
Color:
As shown in the picture
Weight:
Approx.95g/3.4oz
Power:
1W
Vibration Frequency:
20,000-27,000 times/min
Brushing Mode:
High frequency sonic vibration
Power Supply Mode:
2xAA (Not included)
Gear Position:
Three gear adjustment
How to Use:
Install the battery and press the button to use it.
Package List:
1 x Host(Battery Not Included) :
2 x Brush Head :
1 x Base :
1 x Toothbrush Cover :
Note:
Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Müşteri seçim..