• Yeni
PLC Endüstriyel Kontrol Gecikme Kurulu FX1N-14MT Programlanabilir Röle Modülü ile Kabuk DC10-28V
zoom_in

PLC Endüstriyel Kontrol Gecikme Kurulu FX1N-14MT Programlanabilir Röle Modülü ile Kabuk DC10-28V

₺ 113.37

Stokta
check

Tipi 10-28 V DC 8000 adımlar FX1 N-14 MT Röle Modülü, 100 % brand new ve yüksek kalite.Kararlı daha sonra röle 2, N saniye kapandıktan sonra kapanır. 2. Gücü açın, röle 1 N saniye kapandıktan sonra kapatılır; daha sonra röle 2 N saniye sonra kapatılır ve sonra çevrilir. 3. Güç açıldığında, röleler 1 ve 2 etkinleştirilmez.Bir sinyal olduğunda veya bir düğme tetiklendiğinde, röle 1 N saniye kapatıldıktan sonra kapatılır; daha sonra röle 2 N saniye sonra kapatılır ve ardından bir sonraki tetikleyiciye kadar kapatılır, aynı şeyi tekrarlar action.By sinyallerin programlanması 1, 2, rölelerin herhangi bir kontrolü 1 ve 2 elde edilebilir. 4. Sinyal 1 bir sinyale sahip olduğunda, röle 1 kapatılır ve röle 2 kapatılır; 5. Sinyal 2'de bir sinyal olduğunda, röle 1 kapatılır ve röle 2 kapatılır. 6. Sadece NPN sensör sinyali bağlanabilir ve sensör sinyali rölenin herhangi bir kontrolünü gerçekleştirecek şekilde programlanabilir. 7. Sinyal 1 tetikleyiciye sahip olduğunda, kontrol rölesi 1; sinyal 2 tetikleyiciye sahip olduğunda, kontrol rölesi 2. 8. Gücü açın, motoru N saniye döndürecek şekilde kontrol edin, ardından N saniye ters çevirin ve döngü yapın. 9. Sinyal 1 bir sinyale sahip olduğunda, motor ileriye doğru dönecek şekilde kontrol edilir; sinyal 2 bir sinyale sahip olduğunda, motor tersine çevrilir.Paket listesi : 1 * röle Modülü.

Model:
FX1N-14MT
Power Supply:
10-28VDC
Maximum memory capacity:
8000 steps
Weight:
Approx. 71g / 2.5oz
Function:
1. Turn on the power, the relay 1 is closed after N seconds of closing; then the relay 2 is closed after N seconds of closing. :
2. Turn on the power, the relay 1 is turned off after N seconds of closing; then the relay 2 is turned off after N seconds, and then cycles. :
3. When the power is turned on, the relays 1 and 2 are not activated. When there is a signal or a button is triggered, the relay 1 is turned off after N seconds is closed; then the relay 2 is turned off after N seconds and then turned off until the next trigger, repeating the same action. :
By programming the signals 1, 2, any control of the relays 1 and 2 can be achieved. :
4. When signal 1 has a signal, relay 1 is closed and relay 2 is turned off; 5. When signal 2 has a signal, relay 1 is turned off and relay 2 is closed. :
6. Only the NPN sensor signal can be connected, and the sensor signal can be programmed to realize any control of the relay. :
7. When signal 1 has a trigger, control relay 1; when signal 2 has a trigger, control relay 2. :
8. Turn on the power, control the motor to rotate for N seconds, then reverse N seconds, and cycle. :
9. When the signal 1 has a signal, the motor is controlled to rotate forward; when the signal 2 has a signal, the motor is reversed. :
Package List:
1 * Relay Module :

Müşteri seçim..