• Yeni
EuısdanAA İpucu Adaptörü Bağlayıcı Dönüştürücü 5.5X2.1mm 10A 1 M DC Güç Bağlayın(Adaptador de punta Conector Convertidor 5. 5X2. 1mm 10A 1 M DC Güç Bağlayın
zoom_in

EuısdanAA İpucu Adaptörü Bağlayıcı Dönüştürücü 5.5X2.1mm 10A 1 M DC Güç Bağlayın(Adaptador de punta Conector

₺ 32.97

Stokta
check

PAKET İÇERİĞİ-İpucu Adaptörü Bağlayıcı Dönüştürücü 5.5 X2.1mm 10 A 1 M DC Güç Bağlayın.Şartname-Tipi : DC Dönüştürücü Kablosu; Toplam Uzunluk : 1 M / 3.28 ft ; Dönüştürücü GİRİŞİ : 5.5 X2.1mm Kadın ; Dönüştürücü çıkışı : 5.5 X2.1mm Erkek pin ile.ÖZELLİKLER-Purpleleaf Adaptörü normal bir HP Pavilion, Hp Envy, Hp Elitebook, HP Probook, HP Compaq, Compaq Presario şarj cihazını dönüştürür !Uç konektörünün içinde bir PİM ile !HP Stream Spectre Pavilion Envy Elitebook için Chromebook şarj cihazını bölün.BAĞLAYICI-bir tarafı 5. 5 X2.1mm dişi fiş, diğer tarafı 5.5 X2.1mm fiş için Hp Pavilion, Hp Envy, Hp Elitebook, HP Probook, HP Akışı, HP Spectre, HP Sleekbook,HP Chromebook(BAĞLAYICI : un lado es un enchufe hembra de 5.5 X2.1 mm, Hp Pavilion, Hp Envy, Hp Elitebook, HP Probook, HP Stream, HP Spectre, HP Sleekbook, HP Chromebook için 5.5 X2.1 mm boyutlarındadır.NOT-Lütfen ac adaptörünün Uç Konektör boyutunun satın almadan önce ihtiyacınız olanla aynı olduğundan emin olun.(OBSERVADO : asegúrese de que el tamaño del conector de punta del adaptador de CA sea idéntico al que necesita antes de comprar.5 Euisdan AA İpucu Adaptör Dönüştürücü.5 X2.5 1 mm 1 M 10 A DC Güç Connect Specification : Türü : DC Dönüştürücü Cable Total Uzunluğu : 1m / 1.58 FTConverter GİRDİ.5 X2.5 1mm Female Converter ÇIKTI.5 X2.Pin FEATURES ile 1mm Erkek : Purpleleaf Adaptör normal bir HP Pavilion, Hp Envy, Hp Pavilion, HP Dizüstü Bilgisayar, HP, Compaq şarj cihazı dönüştürür .Uç konektörünün içinde bir PİM ile !HP Stream Pavilion Envy Spectre Mobil 5 Spanish Adaptador de punta Conector Convertidor olarak Yeterlidir charger Description Bölünmüş.5 X2.5 1 mm 1 M 10 A DC Güç Connect CONTENİDO DEL PAQUETE - Adaptador de punta Conector Convertidor.5 X2.1 mm 1 M 10 A DC Güç Connect Especificación - Tür : Kablo convertidor de CC; Longitud Toplam : 1 m / 3 : 28 artık börek; ENTRADA del convertidor : 5.5 X2.5 1mm Hembra; SALİDA del convertidor.5 X2.1mm Maço con pin CARACTERÍSTİCAS - El adaptador Purpleleaf convierte un cargador HP Pavilion, Hp Envy, Hp Pavilion, HP Dizüstü Bilgisayar, HP, Compaq normal. ¡CON UN PIN dentro del conector de la punta!ayrıca Chromebook HP Stream Spectre Pavilion Envy Elitebook'a da dikkat edin.CONECTOR : un lado es un enchufe hembra de 5.5 X2.1 mm, el otro lado es un enchufe de 5.5 X2.1 mm para Hp Pavilion, Hp Envy, Hp Elitebook, HP Probook, HP Stream, HP Spectre, HP Sleekbook, HP Chromebook OBSERVADO : asegúrese de que el tamaño del conector de punta del adaptador de CA sea idéntico al que necesita antes de comprar.

Type:
DC Converter Cable
Total Length:
1m / 3.28FT
Converter INPUT:
5.5X2.1mm Female
Converter OUTPUT:
5.5X2.1mm Male with pin
FEATURES:
Purpleleaf Adapter converts a regular HP Pavilion, Hp Envy, Hp Elitebook, HP Probook, HP Compaq, Compaq Presario charger ! WITH A PIN inside the tip connector ! to HP Stream Spectre Pavilion Envy Elitebook Split Chromebook charger :
Description in Spanish :
Adaptador de punta Conector Convertidor 5.5X2.1mm 10A 1M DC Power Connect :
CONTENIDO DEL PAQUETE - Adaptador de punta Conector Convertidor 5.5X2.1mm 10A 1M DC Power Connect :
Especificación - Tipo:
Cable convertidor de CC; Longitud total
CARACTERÍSTICAS - El adaptador Purpleleaf convierte un cargador HP Pavilion, Hp Envy, Hp Elitebook, HP Probook, HP Compaq, Compaq Presario normal. ¡CON UN PIN dentro del conector de la punta! al cargador dividido de Chromebook HP Stream Spectre Pavilion Envy Elitebook. :
CONECTOR:
un lado es un enchufe hembra de 5.5X2.1 mm, el otro lado es un enchufe de 5.5X2.1 mm para Hp Pavilion, Hp Envy, Hp Elitebook, HP Probook, HP Stream, HP Spectre, HP Sleekbook, HP Chromebook
OBSERVADO:
asegúrese de que el tamaño del conector de punta del adaptador de CA sea idéntico al que necesita antes de comprar.

Müşteri seçim..