• Yeni
YXXDP Cam Sürgülü Kapı Çekme İtme Kolu 2 Set, siyah Duş Giriş Kapısı Kapı Kolu Bar 24 inç 30 inç 50 inç 60 inç, çift Taraflı, Pas Direnci (Boyut: Uzun 80 cm / 31.5 inç)
zoom_in

YXXDP Cam Sürgülü Kapı Çekme İtme Kolu 2 Set, siyah Duş Giriş Kapısı Kapı Kolu Bar 24 inç 30 inç 50 inç

₺ 104.10

Stokta
check

【Note】Her satın alma, tek bir kapının içi ve dışı için bir çift kapı çekme olarak gelir.Çift kapılar için 2 çift gereklidir. (Eğer kapı paneli daha kalın 12mm / 0.5".lütfen bize bir mesaj gönderin.Size eşleşen aksesuar kitini ücretsiz göndereceğiz). 【Kurulumu Kolay】 Ahır kapı kolu seti, kapınıza monte etmek için gerekli tüm donanımı içerir.Kolu ve parmak çekişini iki vidayla birleştirmek için kapıya iki delik açmanız yeterlidir. 【Pas Direnci】 Ek koruma için toz boyalı, kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Yıllarca pas direnci, dayanıklılık ve güzellik. 【Geniş Uygulama】 Ahşap, cam ve alüminyum kapılar için mükemmeldir.Hem iç hem de dış kapılar için.Ayrıca kapılar, kapıları, garaj, ahır, sundurma, Dolaplar için kullanılan, vb sürgülü kapılar olabilir. 【Rahat El Hissi】 Cilalı yüzey, yivli kenar, ergonomik tasarım beklenmedik yaralanmaları önler ve daha rahat bir el hissi sağlar.İç veya dış kapılara veya ahşap veya alüminyum kapılar da dahil olmak üzere çeşitli malzemelere monte edilebilir.Ayrıca kapılar, kapıları, garaj, ahır, sundurma, Dolaplar için kullanılan, vb sürgülü kapılar olabilir.Müşteri hizmetlerimiz, herhangi bir nedenle memnun değilseniz, sorunsuz bir geri ödeme veya değiştirme alabileceğinize güvenebileceğiniz anlamına gelir. 60cm inç(21.5) Uzunluk : (47.2 inç), 120 cm, Delik Mesafesi inç 40 cm(15,6) Uzunluk : (31,5 inç) 80 cm, Deliğin 120 cm(47.2 inç), oo Paket İçerir(35 inç) 90cm Uzunluk : 150cm(59inch), Delik Mesafesi : Bir çift x2 Complete Parçaları Ürün Faydaları Paketi, Oo Kolları Uzaklığı : tüm kapı tipleri için Uygundur 60cm(23.6 inç), Delik Mesafesi, oo özellikler : Malzeme : Paslanmaz Steel Length : : : .Ahır kapı kolu seti, kapınıza monte etmek için gerekli tüm donanımı içerir.Hem güvenlik hem de dayanıklılığa sahip malzemelerden üretilmiştir. mind.To keskin kesme kenarını pürüzsüzleştirerek ve parlatarak el yaralanmasını önleyin.★ Not : Manuel ölçüm, 1-3 cm hata olacak, lütfen anlayın.Hafif bir koku normalse, iki ila üç gün içinde kaybolur.Renk anlayışındaki hafif ve kişisel farklılıklar nedeniyle,ayni hakim olan küçük renk farkı olacaktır.

Material:
Stainless Steel
Length:
60cm(23.6inch), Hole Distance
Length:
80cm(31.5inch), Hole Distance
Length:
120cm(47.2inch), Hole Distance
Length:
150cm(59inch), Hole Distance
★ Package Includes:
A pair of Handles x2 :
Complete Fittings Pack :
★ Product Benefits:
Suitable for all door types. :
Barn door handle set includes all of the necessary hardware to install on your door. :
Constructed from materials with both security and durability in mind. To avoid hand injury by smoothing and polishing the sharp cutting edge. :
★ Note:
Manual measurement,there will be 1-3cm error,please understand. :
If a slight odor is normal, it will disappear within two to three days. :
Due to light and personal differences in color understanding, there will be small color difference,in kind prevail. :

Müşteri seçim..