• Yeni
Bebek Arabası Aksesuarları, Tekerlekli Sandalye için Açık Seyahat için Bebek Arabası Jant Kapağı Toz Geçirmez (Küçük Tekerlek Seti)
zoom_in

Bebek Arabası Aksesuarları, Tekerlekli Sandalye için Açık Seyahat için Bebek Arabası Jant Kapağı Toz Geçirmez

₺ 26.07

Stokta
check

Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Seçilen yüksek kaliteli oxford kumaş malzemeleri dayanıklı ve aşınmaya dayanıklıdır.Kurulumu ve kullanımı kolaydır, bebek arabalarında, tekerlekli sandalyelerde ve bebek arabasında yaygın olarak kullanılır.Toz geçirmez, anti-kirli, anti-kirlenme, el-yıkanabilir, yeniden kullanılabilir, uzun ömürlü.Bebek arabası jant kapağı, dış mekan kullanımı için uygun bebek arabasının hareketini etkilemez travel.It tekerlekler üzerindeki kir, iç zemin yüzeyini kirletebilir ve kirletebilir.Özellik : 1. Bebek arabası jant kapağı, dış mekan seyahatleri için uygun olan bebek arabasının hareketini etkilemez.2. Tekerleklerdeki kir, iç zemin yüzeyini kirletebilir ve kirletebilir.3. Seçilen yüksek kaliteli oxford kumaş malzemeleri dayanıklı ve aşınmaya dayanıklıdır.4. Kurulumu ve kullanımı kolaydır, bebek arabalarında, tekerlekli sandalyelerde ve bebek arabasında yaygın olarak kullanılır.5. Toz geçirmez, anti-kirli, anti-kirlenme, el-yıkanabilir, yeniden kullanılabilir, uzun ömürlü.Şartname : Öğe Türü : Arabası Tekerlek Cover Material : Oxford Cloth Weight : Yaklaşık. 17g-25g / 0.6 oz-0.9 oz Paket Listesi : 2 x Arabası Tekerlek KapağInot : 1. Izin lütfen 0-1 inç hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Item Type:
Stroller Wheel Cover
Material:
Oxford Cloth
Weight:
Approx. 17g-25g / 0.6oz-0.9oz
Package List:
2 x Stroller Wheel Cover :
1. Please allow 0‑1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Müşteri seçim..