• Yeni
Shanrya Kuş Hamak, hafif Pet Malzemeleri Kedi Desen Mavi Alt Rahat Sıcak Kuş Asılı Yatak için Kuş Kafesi (S, Kedi + Mavi Arka Plan)
zoom_in

Shanrya Kuş Hamak, hafif Pet Malzemeleri Kedi Desen Mavi Alt Rahat Sıcak Kuş Asılı Yatak için Kuş Kafesi

₺ 248.10

Stokta
check

Hamaklar ileri geri bağlanır, bu da kuşların ve evcil hayvanların kuyruklarını katlamadan girip çıkmaları için uygundur.Çok hafif ve yumuşak flanel kumaş, sıcak ve rahat kullanım.Çabuk kurur ve yıkamak için kolay.Kuşlar oynamak için sadece uygun değildir, aynı zamanda küçük hayvanlar oynamak ve dinlenmek, sondaj deliği evcil hayvan karakteri tatmin için uygundur.Bir erişim delik bir tarafta kuşlar giriş ve çıkışlarını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.Uygun kuşlar gizlemek ve çalmak ve güvenlik duygusu ile bunları sağlamak için, aynı zamanda, bir üçgen oluşturuyor.Üstte iki kanca vardır, asılması kolaydır ve install.It doğrudan kafesin üstüne takılabilir veya bir dal üzerine asılabilir.Özellik : 1. Çok hafif ve yumuşak pazen kumaş kullanın, sıcak ve comfortable.It yıkanması kolaydır ve çabuk kurur.2. Hamaklar ileri geri bağlanır, bu da kuşların ve evcil hayvanların kuyruklarını katlamadan girip çıkmaları için uygundur.3. Bir tarafta giriş ve çıkışı kolaylaştırmak için bir erişim deliği tasarlanmıştır. birds.At aynı zamanda, üçgen şekli kuşların saklanmasını ve oynamasını ve onlara bir güvenlik hissi vermesini kolaylaştırır.4. Üstte iki kanca vardır, asılması kolaydır ve install.It doğrudan kafesin üstüne takılabilir veya bir dal üzerine asılabilir.5. Sadece kuşların oynaması için uygun değildir, aynı zamanda küçük evcil hayvanların oynaması ve dinlenmesi için de uygundur, evcil hayvanın delik açma karakterini tatmin eder.Şartname : Öğe Türü : Pet Asılı hamak Malzeme : Tuval + Pazen Ürün Rengi : Gösterilen Resimler Gibi Ürün Ağırlığı : Yaklaşık. 39-65g Purpose : Kuşlar ve evcil hayvanlar için üçgen hamak.Uygulama : Kuşlar, hamsterler, kobaylar, altın ayılar, kirpi, gerbiller, sincaplar, gelincikler, şinşillalar, papağanlar, tavşanlar ve diğer küçük evcil hayvanlar için kullanılabilir.Paket listesi : 1 x Asılı hamak.

Item Type:
Pet Hanging Hammock
Material:
Canvas + Flannelette
Product Color:
As Pictures Shown
Product Weight:
Approx. 39-65g
Purpose:
Triangular hammock for birds and pets.
Application:
It can be used for birds, hamsters, guinea pigs, golden bears, hedgehogs, gerbils, squirrels, ferrets, chinchillas, parrots, rabbits and other small pets.
Package List:
1 x Hanging Hammock :

Müşteri seçim..