• Yeni
EuısdanAA Paslanmaz Çelik Raflar Köşe Brace 50mm x 50mm x 20mm, ortak L Şekli Sağ Açı Köşe Raptiye Eklemler Destek Braketi, 8 Paketi(Soporte de esquina para estantes de acero inoxidable, 50mm
zoom_in

EuısdanAA Paslanmaz Çelik Raflar Köşe Brace 50mm x 50mm x 20mm, ortak L Şekli Sağ Açı Köşe Raptiye Eklemler

₺ 35.97

Stokta
check

[Boyut] - Plaka Boyutu : 50x50x20mm / 1.97" x 1.97" x 0.79" (L*W*H); Kalınlığı : 3mm; Delik Çapı : 5mm / 0.20". [Uygulamalar] - Köşe Parantezleri, masalar, sandalyeler, yatak çerçeveleri, raflar, dolaplar, korkuluklar, raflar vb.Gibi mobilya, inşaat ve dış mekan tesislerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.Bağlantı, takviye ve destek için kullanılır. [Malzeme] - Paslanmaz çelikten yapılmış, anti-korozyon ve kullanımı dayanıklı. [Not] - Sabitlemek için vidaları kullanın.Montaj vidaları dahil değildir.([Nota] - Utilice tornillos para fijar.Los tornillos de montaje no están incluidos. [Paket] Paket içeriği : 8 adet x Onarım plakası.Lütfen satın almadan önce ihtiyacınız olan boyutu kontrol edin.([Paquete] Contenido del paquete : 8 piezas x placa de reparación.Comprueba el tamaño que necesitas antes de comprar.1 Malzeme : Paslanmaz Steel Finish : Tel Drawing Thickness : 3mm Plate Boyutu : 50 x 50 x 20 mm / 1.97" x 1.97" x 7.9 8 Specification bu 50mmx50mmx20mm Euisdan AA Paslanmaz Çelik Raflar Köşe Brace, Ortak L Şekli dik Açılı Köşe bağlantı Elemanları Eklem Destek kolu,) (L*W*H Montaj Delik Çapı : 4 Package İçeriği : 8 Adet x 5 mm 0.15 / -inch Hole Miktarı : Onarım plate Features Paketi : ".Bu birleştirme plakaları kaliteli,tel çekme, sert ve dayanıklı paslanmaz çelikten imal edilmiştir, pas ve erozyonu önleyebilir, böylece uzun süre dayanır.2.Mobilya eklem köşe tahtasını bağlamak için ideal bir alet, onarımı kolaydır ve ev eşyalarınızın sandıklar, ekranlar, pencereler ve yataklar gibi sağlam kalmasını sağlar.3.Tasarım : özel olarak 90 derece dik açılı yuvarlak uç4.Vidalarla kurulumu kolaydır.Montaj vidaları dahil değildir.Uyarı : Resimdeki ürün gerçek olandan daha büyük görünebilir, lütfen sipariş vermeden önce boyutunu kontrol edin.Izin lütfen 1-2mm manuel ölçüm nedeniyle farklılık, teşekkürler.Öğenin gerçek rengi, monitörünüzün parlaklığı ve ışık parlaklığı gibi birçok faktörün neden olduğu web sitesinde gösterilen resimlerden biraz farklı olabilir.Description in Spanish Soporte de esquina para estantes de acero inoxidable, 50 mm x 50 mm x 20 mm, unión en forma de L, ángulo recto, soporte para juntas, sujetador de esquina, paquete de 8[Tamaño] - Tamaño de la placa : 50 x 50 x 20 mm / 1,97" x 1,97" x 0,79" (L * W * H); Espesor : 3 mm; Diámetro del agujero : 5 mm / 0,20"[Aplicaciones] - Los soportes de esquina se utilizan ampliamente en muebles, construcción e instalaciones al aire libre, como mesas, sillas, armazones de cama, estantes, armarios, barandillas, estantes, etc.Se utilizan para conexión, refuerzo y soporte.[Material] - Hecho de acero inoxidable, anticorrosión y duradero de usar.[Nota] - Utilice tornillos para fijar.Los tornillos de montaje no están incluidos.[Paquete] Contenido del.

Material:
Stainless Steel
Finish:
Wire Drawing
Thickness:
3mm
Plate Size:
50 x 50 x 20mm / 1.97 x 1.97 x 0.79 (L*W*H)
Mount Hole Diameter:
5mm / 0.20-inch
Hole Quantity:
4
Package Content:
8 Pcs x Repair plate :
Features:
1.These joining plates are made of stainless steel of good quality,wire drawing, hard and durable, can prevent rust and erosion, thus last for a long time. :
2.Ideal tool to connect furniture joint corner board, easy to repair and make your household items stay firm, such as chests, screens, windows and beds. :
3.Design:
specially 90 degree right angle round end
4.Easy to install by screws. Mounting screws are not included. :
Notice:
The product in the picture may look larger than actual one, please check the size before you place an order. :
Please allow 1-2mm differs due to manual measurement, thanks. :
The real color of the item may be slightly different from the pictures shown on website caused by many factors such as brightness of your monitor and light brightness. :
Description in Spanish :
Soporte de esquina para estantes de acero inoxidable, 50 mm x 50 mm x 20 mm, unión en forma de L, ángulo recto, soporte para juntas, sujetador de esquina, paquete de 8 :
[Tamaño] - Tamaño de la placa:
50 x 50 x 20 mm / 1,97 x 1,97 x 0,79 (L * W * H); Espesor
[Aplicaciones] - Los soportes de esquina se utilizan ampliamente en muebles, construcción e instalaciones al aire libre, como mesas, sillas, armazones de cama, estantes, armarios, barandillas, estantes, etc. Se utilizan para conexión, refuerzo y soporte. :
[Material] - Hecho de acero inoxidable, anticorrosión y duradero de usar. :
[Nota] - Utilice tornillos para fijar. Los tornillos de montaje no están incluidos. :
[Paquete] Contenido del :

Müşteri seçim..