• Yeni
BENECREAT 50 Paket 3. 5x1x1 Siyah Kraft Kağıt Ruj Kutusu Dudak Balsamı Kraft Kutusu Doğum Günü Festivali Hediye Ambalaj için
zoom_in

BENECREAT 50 Paket 3. 5x1x1 Siyah Kraft Kağıt Ruj Kutusu Dudak Balsamı Kraft Kutusu Doğum Günü Festivali

₺ 40.47

Stokta
check

【Paket İçeriği】 : 50 paket kraft kağıt kutusu içerir, 2.8 cm/1" uzunluğunda, 2.8 cm/1" genişliğinde, 8.6 cm/3.3" yüksekliğindedir. 【Yüksek Kalite】 : Bu ruj ambalaj kutuları, tüm rujlarla eşleşmesi kolay, sağlam ve dayanıklı karton kağıttan yapılmıştır. 【Avantaj】 : Düz kutu basılabilir, damgalanabilir veya mürekkeplenebilir, hatta benzersiz kılmak için kendi logonuz veya tasarımınızla boyanabilir. 【Geniş Kullanım】 : Bu kraft kağıt ruj paket kutuları ruj, dudak parlatıcısı, dudak kremi, küçük el sanatları, doğum günü mumu, uçucu yağ veya parfüm şişesi, küçük kozmetik tüp, makyaj örnek tüpü ve daha fazlasını paketlemek için mükemmeldir. 【Lütfen Not】 : Kolay taşıma için, ruj sarma kutuları düz olarak gönderilecektir, bunları kendiniz katlamanız gerekir, montajı kolaydır, bu yüzden endişelenmeyin.Bu kraft kağıt ruj paket kutuları ruj, dudak parlatıcısı, dudak kremi, küçük el sanatları, doğum günü mumu, uçucu yağ veya parfüm şişesi, küçük kozmetik tüp, makyaj örnek tüpü ve daha fazlasını paketlemek için mükemmeldir.

Material:
Paper Size
50 pack kraft paper lipstick boxes. About BENECREAT:
We have special departments to ensure that strict quality control on any quality problem before delivery. We are always committed to providing the most satisfactory service to our customers, if you have any questions, please feel free to contact us. :

Müşteri seçim..